Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast - ASTA
Kód A-1PFD
Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast - ASTA
Kód A-1PFP
Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA
293 Kč
242 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MSR/P/F-5
Olejnička 300 ml, ohebná hadička 150 mm - ASTA
164 Kč
136 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MP22F
Hlavice - klíč na plastový výpustný šroub oleje VAG, 1/4" - ASTA
193 Kč
160 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-H10CW
Nádoba - konev na olej, objem 2 litry, dlouhá hubice - ASTA
190 Kč
157 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-L2MC
Klíč na olejové filtry 64,5 mm, 14hranný, TOYOTA - ASTA
217 Kč
179 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-CUPTO
Klíč na olejové filtry 64 mm, 14hranný, TOYOTA a LEXUS - ASTA
233 Kč
193 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-CUPLE
Zátka - výpustný šroub olejové vany Ford a PSA, sada 10 ks - ASTA
273 Kč
226 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-ODP
Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů, se stupnicí, plast - ASTA
Kód A-A11BF
Olejnička 500 ml, ohebná hadička 175 mm - ASTA
172 Kč
142 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MP23F
Klíč na olejové filtry páskový, 75 – 95 mm - ASTA
222 Kč
183 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód AH-1947
Klíč na olejové filtry páskový, 65 – 83 mm - ASTA
195 Kč
161 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód AH-1946
Klíč na olejové filtry páskový, 57 – 73 mm - ASTA
187 Kč
155 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód AH-1945
Zátka - výpustný šroub olejové vany Ford, sada 10 ks - ASTA
307 Kč
254 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-ODF
Zátka - výpustný šroub olejové vany BMW, plast, sada 10 ks - ASTA
226 Kč
187 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-ODB
Postřikovač pojízdný pneumatický, 30 litrů, 10 bar - ASTA
4 899 Kč
4 049 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód PS030
Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
310 Kč
256 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-9004TR
Klíč na výpustné šrouby olejových van BMW, Audi, 19 mm × XZN M16 - ASTA
Kód A-153W
Klíč na olejové filtry páskový, 92 – 111 mm - ASTA
226 Kč
187 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód AH-1948