Rukojeti a gripy

Motocyklové rukojeti neboli gripy jsou gumové prvky osazené na řídítkách které zajišťují komfortní jízdu na motorce. Gripy dělíme dle typu motocyklu na Enduro/Cross, silniční a ATV. Osazení gripů na motocykl závisí na průměru konců řídítek, zpravidla 22 mm levá strana (spojka) a 25 mm pravá strana (plynová rukojeť). Montáž začínáme odstraněním stávajících gripů (rozříznutí, stáhnutí,..) a očištěním dosedací plochy. Do středu gripů naneseme tenkou vrstvu sekundového lepidla a tlačením směrem do středu motocyklu grip nasuneme na řídítko nebo plynovou rukojeť (rychlopal). Stejným způsobem můžeme provést montáž gripů vyhřívaných které následně propojíme s + a - pólem baterie.

Více

Hledáte rukojeti a gripy na motorku? Pak jste na správném místě. Na této stránce najdete vše, co potřebujete. V různých barevných provedeních a variacích tak, aby dokonale padly přesně na vaši motorku.

Komfortní jízda. Gripy na motorku jsou vyráběny z gumy. Výrobek z toho materiálu pak následně osadíte na motorku a užíváte si mnohem pohodlnějšího úchopu a jízdy celkově. Vybírat přitom můžete hned z několika variant. Každá z nich se liší především v průměru konců řídítek a jejich celkové velikosti. Vybírají se samozřejmě také podle typu jízdy a stylu vaší motorky. Díky tomu jsou pak schopné zajistit maximální komfort při každé jízdě. Všechno na jednom místě Ať už potřebujete rukojeti na motorku pro silniční jízdu, pro závody nebo na oddechové projížďky, u nás najdete všechno. Projděte si naši širokou nabídku kvalitních produktů nejen pro motocyklové nadšence. Máme gripy a rukojeti v různých provedeních a barevných variantách. Nezáleží na tom, zda je vaše motorka červená, modrá nebo černá, na všechny barevné variace jsme v našem e-shopu připravení. Proto u nás pořídíte jakékoli barevné kombinace. Jelikož máme veškeré zboží skladem u dodavatele, můžeme vám nabídnout nejen rozumné ceny, ale především velice rychlé dodání. Ať už tedy potřebujete grip vyměnit z jakéhokoliv důvodu, budete mít jistotu, že k vám zboží dorazí během krátké chvíle od objednání. Pomůžeme vám Nepochybujeme, že své motorce dokonale rozumíte. I tak se ale může stát, že se v sortimentu doslova ztratíte. Jestliže nebudete vědět, jak správně vybrat rukojeť právě pro váš motocykl, neváhejte a kontaktujte nás. Naše zákaznická podpora je vám k dispozici na telefonu, ale také na emailu. Stačí nám napsat, případně zavolat, a my s vámi prodiskutujeme vaše možnosti. Ukážeme vám cestu, případně doporučíme vhodný produkt. Tak, abyste jej co nejdřív mohli začít používat i na své motorce. 

M-Style vázací drát 0,8mm 15m
169 Kč
140 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód mst_MS-048656
M-Style Racing 256 rukojeti
  • Univerzální
236 Kč
195 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód mst_MS-003655
Rukojeti na skútr MOTION STUFF černá/modrá
  • -25%
-25% 339 Kč 254 Kč
210 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód STF-201-2033
Rukojeti na skútr MOTION STUFF černá/červená
  • -25%
-25% 339 Kč 254 Kč
210 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód STF-201-2034
Motokrosové rukojeti supersoft MOTION STUFF Šedo/žluté
  • -25%
-25% 389 Kč 292 Kč
241 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód STF-201-2229