Kabelové adaptéry na blinkry

Potřebujete kabelové adaptéry na blinkry? Není nic snazšího než je objednat právě u nás. Nebo se stavte osobně – vybereme a namontujeme je za vás. Záleží, čemu dáváte přednost. Někdo se o svůj stroj stará sám, jiný ho raději předá nám ke kompletní správě. Sto motorkářů, sto přístupů. K blinkrům u nás najdete také vymezovací podložky blinkrů nebo žárovky blinkrů a nezapomeňte se podívat ani na zrcátka dle typu motorky. Zkrátka tak, aby vám nic nechybělo.

Více

V e-shopu najdete také velký výběr kosmetiky, a to nejen pro údržbu řetězu, ale také celé kosmetické sady, které se hodí třeba jako dárek.

Jsme v tom s vámi

Vybíráte vhodné kabelové adaptéry na blinkry? I my jsme si tím prošili. Nabrali jsme zkušenosti, zlepšili se a stali se profíky. Netrvalo dlouho a postavili jsme vlastní dílnu, kde se staráme o vaše mašiny. Stále stoupáme a jsme rádi za každou dobře odvedenou práci, která nám pomáhá růst. Na oplátku jsme tu pro vás se všemi svými znalostmi, vždy vám podáme pomocnou ruku a rádi se podíváme na vaši motorku. Láska ke strojům nám zůstane nejspíš po celý život a stejně tak, doufáme, naši spokojení klienti, kteří se k nám opakovaně a rádi vrací.

Jsme tu pro vás

Něco se vám nezdá ve zvuku motoru nebo jen potřebujete pravidelnou revizi? Kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Anebo víte co? Přijeďte osobně a uvidíme, co se dá dělat a vylepšovat. Někdy je to jen drobnost, kterou pro vás vyřešíme na počkání. Uvidíte. V opačném případě najdeme vaší mašině bezpečné místo, kde si chvíli počká, než si na ni někdo z týmu najde čas.

Kontaktovat nás můžete i v případě, že si nevíte rady s výběrem produktu v e-shopu. Vyslechneme, poradíme a vaši objednávku odešleme v co možná nejkratším termínu.

Filtrovat značku
M-Style kabelová spojka samořezná
59 Kč
49 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód mst_MS-043057
SM konektor 2pin 2páry
49 Kč
40 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód mst_MS-198160
M-Style adaptéry blinkru Aprilia 2ks
149 Kč
123 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód mst_MS-044993
M-Style adaptér blinkru Ducati 2ks
75 Kč
62 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód mst_MS-045006
M-Style adaptér blinkru Kawasaki 2 2ks
75 Kč
62 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód mst_MS-037315
M-Style adaptér blinkru Triumph 2ks