Olejové hospodářství: příslušenství pro oleje, kapaliny a pohonné hmoty

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast - ASTA
Kód A-1PFD
Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast - ASTA
Kód A-1PFP
Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA
293 Kč
242 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MSR/P/F-5
Olejnička 300 ml, ohebná hadička 150 mm - ASTA
164 Kč
136 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MP22F
Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů, se stupnicí, plast - ASTA
Kód A-A11BF
Olejnička 500 ml, ohebná hadička 175 mm - ASTA
172 Kč
142 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MP23F
Výdejní hadice na oleje a maziva, 2 m, 1/2" - ASTA
636 Kč
526 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 1763407
Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
310 Kč
256 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-9004TR
Sací hadice na olej, s filtračním košíkem, 2 m - ASTA
868 Kč
717 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 19138201
Pistole pro plnění oleje s průtokoměrem, digitální - ASTA
3 192 Kč
2 638 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 18163526
Pumpa - čerpadlo manuální na výdej kapalin, pro sudy 50 – 205 litrů - ASTA
2 081 Kč
1 720 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód PLP/02
Pojízdná olejová výdejní souprava pro sudy 180 - 220 l, elektrické čerpadlo
  • Doprava zdarma
13 989 Kč
11 561 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 10300901
Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
226 Kč
187 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MSR/P/F-3
Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
4 933 Kč
4 077 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód 1710001
Trychtýř pro plnění AdBlue rovný, se stupnicí, plast - ASTA
Kód A-11ADB
Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, odměrný válec a 6 sond, 90 l - ASTA
  • Doprava zdarma
11 317 Kč
9 353 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód AODE290E
Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA
  • Doprava zdarma
9 749 Kč
8 057 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód AODE090E
Vozík na sudy, nosnost 220 kg - ASTA
  • Vyprodáno
4 011 Kč
3 315 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód 19222003