Filtrovat

Aktivní filtry

  • Značka: ASTA

Filtrovat podle

Značka

Značka

Pistole pro plnění oleje s průtokoměrem, digitální - ASTA
3 192 Kč
2 638 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 18163526
Pěnová vložka prázdná, pro SOFT24 PROFI – ASTA
266 Kč
220 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód APF-24
Pěnová vložka prázdná, pro modul gola sady 1/4" a 1/2" ASTA SOFT 16
591 Kč
488 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód APF-16
Samonavíjecí buben s hadicí na vodu, 20 m, připojení 3/4" - ASTA
2 157 Kč
1 783 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-WHR20
Zásobník na elektrody, 375 mm, plast - ASTA
205 Kč
169 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-RSE375
Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
310 Kč
256 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-9004TR
Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů, se stupnicí, plast - ASTA
Kód A-A11BF
Svářečka plastů pro opravu a sváření prasklých plastů, regulace výkonu - ASTA
  • Doprava zdarma
5 284 Kč
4 367 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód BB2305B
Sada přípravků na bezpečnostní šrouby kol - ASTA
3 453 Kč
2 854 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-WNR72SF
Pumpa hydraulická ruční, 10 tun, pro hydraulický roztahovák a lis - ASTA
2 056 Kč
1 699 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-HPS10
Pumpa - čerpadlo manuální na výdej kapalin, pro sudy 50 – 205 litrů - ASTA
2 081 Kč
1 720 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód PLP/02
Pojízdná olejová výdejní souprava pro sudy 180 - 220 l, elektrické čerpadlo
  • Doprava zdarma
13 989 Kč
11 561 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 10300901
Páječka plynová s adaptéry - ASTA
2 610 Kč
2 157 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-RK3134
Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
226 Kč
187 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MSR/P/F-3
Hydraulický lis 20 tun, posuvná hlava a manometr - ASTA
  • Doprava zdarma
12 496 Kč
10 327 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-20005
Hydraulicko-pneumatický dílenský lis 50t, s manometrem - ASTA A-50001
  • Doprava zdarma
26 266 Kč
21 707 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-50001
Čerpadlo zubové excentrické na olej a maziva, elektrické 230V, 9 litrů/min - ASTA
  • Doprava zdarma
6 986 Kč
5 774 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 17320091