Filtrovat

Aktivní filtry

  • Značka: ASTA

Filtrovat podle

Značka

Značka

Balancér pružinový, extra nosnost 9-15 kg - ASTA
4 527 Kč
3 741 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód A-01I
Balancér pružinový, 5-9 kg - ASTA
4 244 Kč
3 507 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód A-02I
Balancér pružinový, 0.6- 1.5 kg - ASTA
763 Kč
631 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód A-01A
Přípravek na opravu vnějších závitů, rozsah 35-130 mm - ASTA
  • Vyprodáno
2 609 Kč
2 156 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-35TC130
Zrcátko inspekční, teleskopické 285 - 870 mm, s LED osvětlením - ASTA
Kód A-TIL
Zásobník na elektrody, 375 mm, plast - ASTA
  • Vyprodáno
205 Kč
169 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-RSE375
Vozík na sudy, nosnost 220 kg - ASTA
  • Vyprodáno
4 011 Kč
3 315 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód 19222003
Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA
  • Vyprodáno
  • Doprava zdarma
7 545 Kč
6 236 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód W2ST/G
Sada na opravu závitů olejových van M13-M20 - ASTA
  • Vyprodáno
497 Kč
411 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-437B
Rozpínací souprava - roztahovák, tlak 10 tun - ASTA
  • Vyprodáno
4 008 Kč
3 312 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-T71001S
Přepravní vozík, extra nosnost 320 kg - ASTA
  • Vyprodáno
3 144 Kč
2 598 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-LW320/S
Hydraulický dílenský lis 75t, s manometrem - ASTA A-7500SP
  • Vyprodáno
  • Doprava zdarma
93 424 Kč
77 210 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-7500SP
Hlavice 1/2” a 3/8” na poškozené šrouby, velikosti 8-21 mm, sada 13 ks - ASTA
Kód A-0950
Čerpadlo na AdBlue, elektrické 230V, 25 litrů/min - ASTA
  • Vyprodáno
  • Doprava zdarma
5 187 Kč
4 287 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód 17350250
Balancér pružinový, 1.5-3.0 kg - ASTA
  • Vyprodáno
663 Kč
548 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-01C