Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast - ASTA
Kód A-1PFD
Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast - ASTA
Kód A-1PFP
Nádoba na olej 5 l, konev s hubicí - ASTA
293 Kč
242 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MSR/P/F-5
Nádoba - konev na olej, objem 2 litry, dlouhá hubice - ASTA
190 Kč
157 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-L2MC
Nádoba na olej 3 l, konev s hubicí - ASTA
226 Kč
187 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód MSR/P/F-3
Nádoba - konev na olej, objem 6 litrů, dlouhá hubice - ASTA
  • Vyprodáno
273 Kč
226 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-L6MC
Nádoba - konev na olej, objem 4 litry, dlouhá hubice - ASTA
  • Vyprodáno
205 Kč
169 Kč bez DPH
Na dotaz
Kód A-L4MC