Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR
Záchytná vana na vypouštění oleje a kapalin 16 l, plastová s výlevkou, zelená - ASTA
Nádoba – jímka na zachytávání vypouštěného oleje a dalších kapalin, objem 16 litrů, plastová s hubicí, zelená barva – ASTA A-9004G
Vana je určena pro snadné...