Malé záchytné vany na vyjetý olej (do 20 litrů)

Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA
310 Kč
256 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód A-9004TR