- Doprava zdarma
13 774 Kč
11 383 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů
Kód 10300901
Kategorie
Filtrovat podle
Značka
Značka
3 produktů
Pojízdná olejová výdejní souprava pro sudy 180 - 220 l, elektrické čerpadlo
Čerpadlo zubové excentrické na olej a maziva, elektrické 230V, 9 litrů/min - ASTA
Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA