- Doprava zdarma
9 903 Kč
8 184 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód 10305612
Kategorie
Filtrovat podle
Značka
Značka
1 produkt
Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA
Elektrické čerpadlo – pumpa na naftu a topný olej pro montáž na sud – ASTA 10305612 Tzv. domácí čerpací stanice – čerpadlo s počítadlem a výdejní pistolí se pomocí...