• Doprava zdarma
Jak to namontovat Jak to namontovat? Jak moc to mám utáhnout? Co na to potřebuji? S tím si nelamte hlavu, pro produkty zakoupené u nás poskytujeme zdarma technické poradenství online.

Záchytná vana na olej, pro montážní jámy, objem 65 litrů - ASTA

Záchytná vana na olej (olejová jímka), na ramenech s kolečky - ASTA 16206590 Nádoba pro výměnu oleje v motoru, pro instalaci na montážní jámu (tzv. kanálová vana). Technické parametry: - Objem: 65 litrů - Rozměry: šířka 660 ... Celý popis
1 ks
31,00 kg
Expedujeme do 3 dnůZboží máme na externím skladu, obvyklé dodání 1-3 pracovní dny na expediční sklad Skladem e-shop
Cena s DPH
6 267 Kč
Cena bez DPH
5 179 Kč bez DPH
Počet

Záruka 24 měsíců
Kód: 16206590
EAN: 5903246524581
Výrobce: ASTA
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 732 156 355

Záchytná vana na olej (olejová jímka), na ramenech s kolečky - ASTA 16206590

Nádoba pro výměnu oleje v motoru, pro instalaci na montážní jámu (tzv. kanálová vana).

Technické parametry:

-        Objem: 65 litrů

-        Rozměry: šířka 660 mm, délka 560 mm, výška 220 mm

-        Rozsah ramen s kolečky: 780 - 1400 mm

-        Hmotnost: cca 30 kg

Mimořádně objemná a bytelná plechová vana na zachytávání vyjetého oleje při jeho výměně. Hodí se pro servisy s montážní jámou v zemi, jejichž kovové lemy mohou sloužit jako kolejnice. Nádoba je vybavena vysouvacími rameny (s možností aretace) na kovových kolečkách – poté funguje jako vozík.

Je ideální například pro vypouštění oleje z nákladních aut, autobusů a dalších velkých vozidel. Velký objem 65 litrů umožňuje vypouštění použitého maziva z více aut po sobě bez nutnosti častého vyprazdňování vany.

Jímka má uvnitř sítko, které zabraňuje rozstřikování oleje do okolí při jeho vypouštění z motoru. Lze na něj rovněž umístit použité olejové filtry pro jejich dokonalé vylití.

Nádoba má ventil pro snadné vyprazdňování. To probíhá buď samovolně, nebo lze připojit pumpu pro odsátí.

Snadné přenášení díky dvěma velkým madlům.

Další produkty ve stejné kategorii